Дія препарату Лівіалу при клімактеричному синдромі у жінки

Livial

Дія препарату Лівіалу при клімактеричному синдромі у жінки

Щомісяця жінка до настання клімаксу відчуває циклічні зміни гормонального балансу. Для організму представниць слабкої статі цей процес вважається нормальним, так як він дозволяє підтримувати функції всіх органів і репродуктивну систему. Але будь-яка зміна гормонального фону призводить до серйозних змін у роботі всього організму.

Особливості клімактеричного синдрому

Зміни гормонального фону найчастіше відбуваються в період клімаксу, коли важливі ферменти припиняють вироблятися в організмі. Внаслідок такого процесу відбувається різке погіршення загального самопочуття і збої циклу менструації. Крім таких явних ознак з’являються інші, які також змінюють в гіршу сторону фізичний і емоційний стан. Для відновлення гормонального балансу фахівці підбирають спеціальні протівоклімактеричні препарати.

Лівіал, згідно позитивним відгукам лікарів, призначають при клімактеричному синдромі у разі:

  • Появи депресії.
  • Виникнення пітливості, припливів вночі і вдень.
  • Різких змін настрою, безпричинному роздратуванні.
  • Низькому лібідо.
  • Печіння, сухості і виникнення неприємних відчуттів в піхві.
  • Повного видалення жіночих статевих органів або яєчників.

Цей препарат допомагає при настанні менопаузи, а також відновлює втрачену кісткову масу, яка починає виснажуватися через гормональний збій. Незважаючи на те, що таблетки Лівіал мають позитивні відгуки, багатьох пацієнток бентежить його ціна. Але враховуючи, що препарат гормональний і володіє м’яким впливом, практично не викликаючи побічних ефектів, то його вартість цілком виправдана.

Нюанси лікувальної терапії при менопаузі

Коли фахівець з’ясовує причину гормонального дисбалансу, він підбирає найбільш оптимальну схему лікування. Зазвичай, якщо немає ряду протипоказань, лікувальна терапія включає в себе:

  • Прийом певного курсу гормональних лікарських засобів.
  • Дотримання режиму та спеціальної дієти.
  • В особливих ситуаціях оперативне втручання.

Гормональна терапія підбирається індивідуально до кожного випадку пацієнтки. Читайте більше: http://livial-tabs.info/ — «Ливиал: доступная цена и отличные отзывы о влиянии на женское здоровье при климаксе». Якщо немає особливих порушень, і організм на менопаузу реагує цілком спокійно, то лікар може призначити препарати негормонального характеру. У кожному разі при гормональному збої самостійно призначати собі лікування строго забороняється, тому що можна серйозно нашкодити своєму організмові та спровокувати розвиток пухлинних захворювань. Тому лікування такого роду розладів проходить строго під контролем фахівців.

Об авторе блога/

ALILINKA

AliLinka

Алина Ефименко - фешн-блоггер, стилист, байер. Увлечение модой - 10 лет, обучение: Киевская школа стиля, Школа дизайна в Кракове, многочисленные тренинги и семинары. Блог - это мое видение сочетания внешней и внутренней красоты через гармонию образа.

Еще статьи об этом

Ваш комментарий

Обязательные поля *