На що звернути увагу при виборі взуття для дитини?

Осінь, з її непередбачуваними змінами погоди, низкою дощових днів та раптовою зміною сонячними, ставить перед батьками важливу задачу — вибрати для свого малюка надійне і міцне взуття, яке прослужить йому весь примхливий сезон, збереже ніжки в теплі, не дозволить їм промокнути і не обмежить рухливість.

Як не помилитися при виборі осіннього взуття для дитини? Які вимоги до неї є обов’язковими, а які другорядними?

У період, коли діти швидко ростуть, має сенс купувати взуття з запасом. Але не перестарайтеся, один розмір — цілком достатній запас. Взуття не повинне злітати з ноги. Вирушайте на примірку разом з дитиною, так ви зможете бути абсолютно впевнені, що черевички не тісні в підйомі, що дитині зручно одягати і знімати їх. Нехай дитина трохи походить в новому взутті. Його поведінка дозволить Вам оцінити, наскільки комфортно малюкові в тій чи іншій парі. Навіть якщо він ще занадто малий, щоб самостійно пояснити, що пара взуття йому тісна або, навпаки, занадто широка, ви побачите, чи змінилася його хода, чи не прагне дитина зняти взуття, чи не спричиняє воно йому явний дискомфорт.

Уважно оглядайте взуття як зовні, так і всередині. На дитячому взутті не повинно бути товстих і жорстких виступаючих швів. Оцініть товщину і гнучкість підошви, наявність супінатора і жорсткого задника. Головні помилки при виборі взуття для дитини — це недостатня увага до перерахованих факторів. Вірно підібране якісне взуття буде не просто зручним в процесі носіння, але і дозволить запобігти багатьом ортопедичним проблемам, таким як розвиток плоскостопості та інші види деформації ніг, які призводять до проблем з хребтом.

Одна з головних вимог до матеріалу осіннього взуття – стійкість до вологи. Надійним матеріалом для дитячого взуття є, в першу чергу, шкіра. М’який і натуральний матеріал, що володіє тепловіддачею — відмінний вибір. Втім, сучасні технології дозволяють виробникам взуття випускати на ринок безліч гідних альтернатив натуральній сировини. На сайті Клубок Ви знайдете масу варіантів на —  http://klubok.com : шкіряне і мембранне взуття, гумові чобітки і стильні туфельки, до того ж Ви зможете отримати всі необхідні виміри, завдяки можливості прямого спілкування з продавцями.

Детская обувь

Великою помилкою з боку батьків буде прагнення неодмінно купити стильні новинки сезону, ігноруючи такі важливі критерії вибору дитячого взуття, як безпека і комфорт. Не варто купувати малюкові модні і привабливі зовні туфлі із звуженим носком. Така модель може завдати серйозної шкоди здоров’ю, деформуючи зростаючі пальчики дитини. Віддайте перевагу більш округлому носику, який не порушить кровообіг і дозволить рівномірно розподіляти навантаження по всій стопі.

Не поспішайте, підійдіть до вибору ретельно — вивчіть пропозиції провідних виробників, ознайомтеся з останніми колекціями, характеристиками взуття, оцініть їх переваги та недоліки, матеріали і використовувані у виробництві технології. Нехай Ваш вибір буде грамотним і вдалим!

Об авторе блога/

ALILINKA

AliLinka

Алина Ефименко - фешн-блоггер, стилист, байер. Увлечение модой - 10 лет, обучение: Киевская школа стиля, Школа дизайна в Кракове, многочисленные тренинги и семинары. Блог - это мое видение сочетания внешней и внутренней красоты через гармонию образа.

Еще статьи об этом

Ваш комментарий

Обязательные поля *