Уход за яснами

Приваблива посмішка — це не тільки гарні, доглянуті зуби, але і здорові ясна. Однак про стан ясен більшість із нас задумується вже після появи ускладнень, які нерідко приводять до неестетичного виду ясен.

Проблема ясен досить поширена, а її причиною зазвичай являється несвоєчасний похід до стоматологічного кабінету. Однак навіть після вдалого лікування, зовнішній вигляд ясен може погіршитись.

Проте, надати естетичний вигляд посмішці допоможе пластика ясен — це вид хірургічного втручання, яке проводиться при таких показаннях:

Оголені корені зубів.

Естетичне корегування посмішки.

Щоб максимально захистити ясна, достатньо якісно доглядати за ротовою порожниною. Перш за все— це чищення зубів, якщо під час процедури ясна кровоточать, варто відвідати стоматологічний кабінет. Кров на зубній щітці може вказувати на зубний наліт, надмірне або недостатнє чищення поверхні зубів, ослаблення місцевого імунітету.

Щоб зменшити ризик розвитку захворювань ясен, достатньо дотримуватися декількох простих правил щоденного догляду за ротовою порожниною:

Процедура чищення зубів повинна повторюватися не менше двох разів на добу. При чищенні слід звертати увагу на важкодоступні місця, такі як міжзубний простір. Адже саме там накопичується велика кількість мікроорганізмів, що приводить до проблем з яснами.

Вибирайте якісну пасту, звертаючи увагу на склад. Дехто має підвищену чутливість до фтору, що також приводить до кровоточивості ясен.

Не потрібно докладати зусилля під час чищення зубів, адже це може спровокувати стирання емалі і викликати чутливість зубів та ясен.

Ретельно очищайте лінію ясен, краще це робити за допомогою щітки з довгим тонким ворсом.

Не слід забувати про очищення язика, адже на ньому також збираються бактерії.

Не забувайте час від часу користуватись зубною ниткою, адже в важкодоступні місця потрапляють частинки їжі які провокують виникнення шару нальоту на зубах.

Використовуйте ополіскувач для рота протягом дня, він освіжить подих, а також продезінфікує ротову порожнину. При запалених яснах використовуйте засіб на травах, який допоможе зняти запалення та зменшить кровоточивість.

А найголовніше правило — регулярно відвідуйте стоматолога. Адже тільки професіонал зможе критично оцінити стан зубів та ротової порожнини в цілому, а також надати рекомендації щодо догляду.

Метки:     , ,

Об авторе блога/

ALILINKA

AliLinka

Алина Ефименко - фешн-блоггер, стилист, байер. Увлечение модой - 10 лет, обучение: Киевская школа стиля, Школа дизайна в Кракове, многочисленные тренинги и семинары. Блог - это мое видение сочетания внешней и внутренней красоты через гармонию образа.

Еще статьи об этом

Ваш комментарий

Обязательные поля *